alkoholi müügi reeglid Tallinnas
Alkoholi müügi reeglid Tallinnas
23. dets. 2018
Näita kõiki

Аlkoholi valik uuel aastal

alkoholi valik uuel aastal

Alkoholi valik aastavahetuseks

Kõige populaarsem ja nõutum alkohoolne jook detsembris on Eestis šampus. Turuuuringud on näidanud, et umbes 40% vahuveini aastakäibest müüakse aastavahetuse- ja jõulupühade ajal. Selleks, et laiendada alkohoolsete jookide sortimenti, pakub alkoholikauplus „Lime-Alko” oma Tallinna külastajatele laia valikut alkohoolseid jooke aastavahetuseks. Kõik alkohoolsed joogid vastavad seaduses ettenähtud nõuetele ja standarditele, on olemas saatedokumendid, litsentsid ja kvaliteedisertifikaadid. Alkoholipood Tallinnas

Millist alkoholi osta aastavahetuseks

Tavade kohaselt, kus tõsteti klaas kuldset šampust ja sooviti üksteisele „Head uut aastat” või „Õnnelikku uut aastat!” tekkis 1960 aastatel. Originaal pudel oli tumerohelise, pika kaelaga ja ümbritsetud kuldse fooliumiga. Pudeli avamine tekitas valju paugu, koos lumivalge vahu ja värviküllaste pritsmetega. See traditsioon on Eestis säilinud tänaseni. Kuid nüüd, lisaks vahuveinile, katavad laudu ka teist tüüpi alkohoolsed joogid. Head alkoholi saab Tallinnas uue aasta vastuvõtmiseks osta spetsialiseerunud kauplustes “Lime-alko”.

Šampus. Tõeline pärl, et kaunistada mõnd pidulikku sündmust. “Alita” – Rieslingi selekteeritud viinamarjadest kerge gaseeritud jook, millel on õrn puuviljane aroom. “Alita” – Rieslingi viinamarjadest selekteeritud kerge gaseeritud jook, sellel on õrn puuviljane aroom. Eriliselt populaarseks on saanud sort Brut. Kuiva poolmagusa šampanja erksad esindajad on «Mionnetto Prestige Prosecco d.o.c. Treviso Brut» ja «Baron Rosen Cava Semi Seco».

Vein. Rafineeritud gurmaanid hindavad peente rikkalikke jookide nagu Chardonnay, Bianca, Sauvignon Blanci, Rieslingi  ja teiste viinamarjade maitset. “Pasqua” ja “La Conda” tootjate punane ja valge vein esitab unustamatut buketti eliitveinidest. Nendele ostjatele, kes eelistavad aastavahetuseks alkoholivabasid jooke, soovitame veini «Rochester GINGER».

Viin. Klassika joogilaua taha pikemaajalise sumina tekitamiseks. Tarbijate hulgas on pälvinud austuse järgmised tuntud tooted “Hlebnyi Dar”, “National Leader”, “Cedar”, “Tsars kaya”, “Nemiroff De Luxe” ja “Vene Standard”.

Konjak – originaalne kingitus mehele uueks aastaks. Alkohoolsete jookide kett „Lime-alko” Tallinnas pakub brändisid, viskisid ja bourbone laagerusega 2 või enam aastat. Jookide kangus jääb vahemikku 36-40%.

Džinn. Seda kasutatakse kokteilides. «Bombay Original London Dry Gin» on valmistatud 8 erinevast taimsest komponendist, täiustatud vürtsidega, mis parandavad maitseomadusi.


Samuti on Tallinna «Lime-alko» poes väga lihtne tellida ja osta uusaastaks alkohoolseid kinkekomplekte. Näiteks saksa 35% liköör „Jägermeister” ja kaks spetsiaalset rummi. Elitaarne iiri 40% viski „Jameson” ja kahed klaasid nimetusega «whisky glass».

“Lime-alko”: kvaliteetne alkoholi müük uueks aastaks

Eestis kehtivate alkohohoolsete toodete müügipiirangute tõttu on tulnud turule suur hulk võltsitud tooteid. Eriti suureneb võltsitud alkohoolsete jookide maht pühade alguses. Alkotrend OÜ hoolitseb oma klientide eest. Sellepärast müüb kaupluste kett „LIME Beverage”, „Onwine”, „Lime-Alko” ainult kvaliteetset alkoholi, samuti saab ka veebist tellides ainult kõrgekvaliteedilist litsentseeritud alkoholi. Tarne võimalus. Eesseisva aastavahetuse eel saavad kõik kliendid nautida laias valikus alkohoolseid jooke pealinna kauplustes Tallinnas, allahindlusi, tutvustusi ja kingituste komplekte.

CALL ME
+
Call me!
Call
//]]>