Lime Alkoholipood


Alkotrend OÜ on Eestis tuntud ja tunnustatud alkohoolsete jookide pakkuja, kelle tegevuste tähelepanu keskmes on pakutavate toodete kõrge kvaliteet ning vastutustundlikud kliendisuhted.


Kogu pakutav sortiment on paigutatud riiulitele gruppide järgi: vahuvein, vein, konjak, brändi, piiritusjoogid, džinn, rumm, viski, viin, liköörid. Sigarettide müük toimub eraldatud letis. Kliente teenindatakse letis. Kauplused on avatud esmaspäevast pühapäevani 10.00-22.00.


Alates 2013. aastast on Alkotrend OÜ panustanud ettevõtte arengusse ja majanduslikku jätkusuutlikkusesse, kui alustati „LIME BEVERAGE“ kaubamärgi all esimeste alkoholikaupluste avamisega. Perioodil september 2013 kuni jaanuar 2018 oli avatud 15 poodi, nendest 12 LIME Beverage poodi ja 1 Onwine veinipood (www.onwine.ee).

Seisuga 01.02.2018 annab Alkotrend OÜ tööd kokku 40 inimesele, kellest 5 on juhtivtöötajad, ülejäänud personalist moodustavad valdavas enamuses LIME BEVERAGE kaupluste müüjad.


Ettevõtte turundusstrateegia oleme üles ehitanud järgmistele põhimõtetele:

1. Ettevõtte eesmärgiks on kasvada majanduslikult, luues uusi kauplusi, saavutada klientide rahulolu, klientuuri suurendamine ning pikaajaliste kliendisuhete loomine, et tagada ettevõtte aastaringne käive ja jätkusuutlikkus.

2. Pakume alati ainult kvaliteetseid tooteid, kiiret ja sõbralikku teenindust kauplustes, mis asuvad Teie kodu lähedal. Investeerime uutesse kauplustesse ning tänu teenuste kõrgele kvaliteedile suurendame ettevõtte konkurentsipositsiooni.

3.Hindame oma koostööpartnereid ja tarnijaid, panustame pikaajalisele konstruktiivsele ja viljakale koostööle.

4. Jälgime pidevalt töö tulemuslikkust.

5. Viime läbi efektiivsed, kuid samas vastutustundlikud turundustegevused suurendamaks klientide hulka. Peamiste turunduskanalitena kasutame internetti, otsepostitusi ning perioodilisi reklaame trükimeedias. Turundustegevused viime läbi kooskõlas reklaamiseaduse §-s 28 kehtestatud alkoholi reklaami piirangutega.

6. Omame pidevalt ülevaadet turul toimuvast, toodete nõudmise-pakkumise suhtest. Turu ülevaate koostamine toimub 1 kord kuus.

7. Tagame personali pideva motiveeritus ja lojaalsuse pikaajaliselt ettevõttes töötamiseks. Tänu konkurentsivõimelisele töötasule ja tugevale meeskonnavaimule on ettevõte töötajad motiveeritud ja rahulolevad.


Vaata ka meie Facebook'i:

PAKKUMISED


23. dets. 2018
alkoholi müügi reeglid Tallinnas

Alkoholi müügi reeglid Tallinnas

Alkoholi müügi reeglid Tallinnas Negatiivne hoiak alkoholi kujunes Baltimaade territooriumil peale seda, kui avaldati ülemaailmse terviseorganisatsiooni uuringute tulemused «World Life Expectancy».Šokeeriv statistika kinnitas, et etanooli sisaldavate […]
23. dets. 2018
alkoholi valik uuel aastal

Аlkoholi valik uuel aastal

Alkoholi valik aastavahetuseks Kõige populaarsem ja nõutum alkohoolne jook detsembris on Eestis šampus. Turuuuringud on näidanud, et umbes 40% vahuveini aastakäibest müüakse aastavahetuse- ja jõulupühade ajal. […]

CALL ME
+
Call me!
Call
//]]>